Dla Wykonawców

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z wykonawcami kamiennych dywanów. Ze swej strony gwarantujemy dostęp do najwyższej klasy kamieni, żywic i innych produktów takich marek jak Mapei czy Renoplast. Regularnie organizujemy szkolenia, które wprowadzają w technologię Mapefloor Urban System (szkolenia z zakresu: kamienne dywany, podłogi i posadzki żywiczne). Jest to nowatorski system na polskim rynku. Obserwujemy ciągły rozwój zapotrzebowanie na tego typu nowoczesne wykończenia wnętrz i otoczenia nieruchomości. Nasi Partnerzy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne także po przeszkoleniu w celu pogłębienia wiedzy na temat kamiennych dywanów, ich wykonywania i pielęgnacji. Zapraszamy do współpracy!

Najbliższe DARMOWE szkolenie z wykonywania kamiennych dywanów odbędzie się
26.04.2019 w: Zakład Produkcyjny Mapei Barcin  

(woj. kujawsko – pomorskie):

Ulica: Sadłogoszcz 59
Numer budynku: 59
Kod pocztowy: 88-192
Miejscowość: Sadłogoszcz
Gmina: Barcin
Powiat: żniński
Województwo: kujawsko-pomorskie

tel. 42/ 62 00 900
mobile 697 110 000
e-mail: marcin@kamiennedywany.com.pl

Godzina: 9:30

Cena: Szkolenie darmowe

Szkolenie jest darmowe, warunkiem uczestnictwa jest  wcześniejsze potwierdzenie przybycia na email: marcin@kamiennedywany.com.pl

Jeżeli jest Pan / Pani wykonawcą kamiennych dywanów lub interesuje Pana / Panią zapoznanie się z techniką wykonywania kamiennych dywanów na produktach firmy Mapei zgłoś się do nas a poinformujemy o najbliższym terminie szkolenia.

Szkolenia są darmowe, pozwolą Państwu zapoznać się z techniką wykonania oraz produktami, których używamy do układania kamiennych dywanów. Poszukujemy wykonawców i firmy na terenie całego kraju chętne do współpracy w zakresie wykonywania kamiennych dywanów. Oferujemy najwyższej jakości materiały, wsparcie techniczne oraz szkolenia z wykonywania kamiennych dywanów.

katalog-01-630x665-2019